spot_img

O casa a luat foc la Saulia de Campie

Pompierii militari mureșeni au fost solicitați să intervină pe strada Satu Nou din localitatea Șăulia de Câmpie pentru lichidarea unui incendiu produs la o casă de locuit.

S-au deplasat de urgență la locul evenimentului forțe din cadrul Sectiei de Pompieri Sărmașu cu două autospeciale de stingere cu apă și spumă și un echipaj medical SMURD, în colaborare cu pompierii voluntari din cadrul SVSU Șăulia de Câmpie.

Ajunși la fața locului, acționează pentru limitarea si lichidarea incendiului.
Revenim cu detalii.

Lt. Călușeri Alexandra

spot_img

Hot this week

spot_img

VEȘTE URIAȘĂ PENTRU COPIII DIN IERNUT! Parcul Central va fi transformat complet cu fonduri europene

Copiii din Iernut au motive serioase de bucurie! Primarul...

20 de echipe, zeci de proiecte și sute de idei la cea de-a doua ediție a MGC League – Călătorie în Spațiu

Sala Sporturilor „Ella Kovacs” din Luduș a devenit, pentru...

Topics

Related Articles

Popular Categories